Aydın Sarı Ltd. Şti. Firmasıyla ilgili Bilgiler, Faaliyette Bulunduğumuz Sektörler

AYDIN SARI VE OĞL. PETROL ÜRN. İNŞAAT EĞİTİM VE ÖĞR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Aydın Sarı Sürücü Kursu

1989 tarihinde Aile Şirketi olarak eğitim ve öğretim hizmetine başladı. 1999 yılına kadar İstanbul ili Şirinevler ve Güngören ilçelerinde Aydın Sürücü Kursu ismi ile Faaliyetimize devam ederken 2003 Yılında Firmamızın Kurucusu olan Aydın Sarı’nın ismini Tescil Ederek Aydın Sarı Patentini aldık. Şirketimiz ana faaliyeti akaryakıt taşımacılığı ve dağıtımıdır. Akaryakıt ticaretinin dışında faaliyette bulunduğumuz diğer bir sektörde Turizm ve Seyahat Acentesi işletmeciliğidir.

2012 yılına kadar yaklaşık olarak 40.000 kişi bizden aldığı eğitim ile ehliyet sahibi olmuştur. Başarılı kadromuz sayesinde imtihan sonuçlarının ortalaması %80 seviyelerindedir.

Teorik derslerimizde en iyi şekilde dizayn edilmiş ferah ve aydınlık sınıflarda projeksiyon cihazlarıyla görsel eğitim verilmektedir. İki hafta süren teorik eğitim tamamlandıktan sonra direksiyon eğitimlerimiz başlar. Adaylarımıza direksiyon eğitiminde Simülatör aracı ile sanal ortamda trafiğe hazırlık eğitimi verilmektedir.Simülatör aracıyla aldıkları ön eğitimden sonra kursiyerlerimiz gerçek araç eğitimine hazır hale gelirler.Direksiyon çalışmalarına servis araçlarımızla götürülüp geri getirilmektedir. Ayrıca Direksiyon sınavlarına da adaylarımız servisle götürülmektedir.

Kursun ana hedefi adaylara gerek teorik gerekse pratik anlamda en iyi eğitimi verebilmek, trafik canavarını evinde yok etmektir. Kursun sağlık dersleri eğitim uzmanları tarafından verilmektedir. Motor ve trafik dersleri de alanında tecrübeli, bu işe yıllarını vermiş değerli hocalar tarafından verilmektedir.

Kurumumuzda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi her zaman ön planda tutulmaktadır. A1 , A2 B , C , D , E ve H sınıfı Direksiyon eğitiminde kullanılan araçlarımızın tümü son modeldir. 30 Kişilik Klimalı sınıflarda teorik ders rahatlığı, sınıflar teknolojinin gerektirdiği tüm eğitim araç ve gereçleri ile beraber yeni alınan simülatör ile donatılmıştır.

Firmamızın Bünyesinde Bulunan Sürücü Kursu,Petrol Taşımacılığı ve Petrol Ofisi Bayiliği, Turizm ve Seyahat Acentesi Unvanı ve Logosu ( Markası) Türk Patent Enstitüsünden tescil Edilmiştir. Gerek Sürücü kursumuzu ve gerekse petrol firmasını markaya dönüştüren ender Firmalardan biri olmanın gururunu yaşıyoruz ve bunu sizlerle paylaşıyoruz.

Aydın Sarı SRC

T.C. Ulaştırma Bakanlığı onaylı yetkili eğitim merkezi AYDIN SARI MESLEKİ EĞİTİM KURUMU olarak faaliyetimize 12.05.2014 tarihinde başladık. Sınavlı ve Sınavsız olarak SRC Belgesi hizmeti sunuyoruz. Şirinevler Meydanında bulunan binamızda SRC eğitimlerimizi vererek bizi tercih eden adaylarımızı en iyi şekilde sınava hazırlıyoruz.

Aydın Sarı Psikoteknik Merkezi

T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı yetkili eğitim merkezi AYDIN SARI PSİKOTEKNİK DEĞERLENDİRME MERKEZİ olarak faaliyetimize 01.04.2015 tarihinde başladık. Özellikle src adaylarımızın ve ticari araç sürücülerinin ihtiyacı olan Psikoteknik Belgesi için eğitim merkezimizi kendi bünyemizde kurarak bu hizmeti vermekteyiz.

Aydın Sarı Petrol

Petrol ürünlerinin Türkiye’de En büyük dağıtım şirketi olan Petrol Ofisi A.Ş.’nin Lisanslı Bayisidir. Akaryakıt Bayiliğine Sarı Petrol adı altında 1970 yılında başlayan firmamız, Petrol Şehri olan Batman ilinde faaliyetine şahıs firması olarak başlamıştır. O yıllarda yoğun olarak Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Akaryakıt dağımı yaparken 1996 yılında İstanbul’da da şubesini açarak Marmara Bölgesinde de akaryakıt dağıtımına başlamıştır. Yine 1996 yılında Aydın Sarı ve Oğulları Tic. Limited Şirketi kurulmuştur.

Aydın Sarı Turizm

2006 yılında kurmuş olduğumuz seyahat acentemizde yurt iç ve yurt dışı tüm firmalara ait uçak biletlerinin satışı mevcuttur. Online olarak da web sayfamızdan uçak bileti alınabilmektedir.

Bize ulaşabileceğiniz Adresimiz

Sürücü Kursu adresimiz : Şirinevler Meydanı Meriç Sk. Toyak İş Merkezi Giriş Kat No:11/d Şirinevler – İSTANBUL

Src Kursu ve Psikoteknik Merkezi adresimiz : Şirinevler Meydanı Meriç Sk. Halis Ahmet İş merkezi No:6 Şirinevler – İSTANBUL

Telefon :/ 0212 551 0 444 – 0212 503 25 25

Mail : info@aydinsari.com.tr

Aydın Sarı Src Kursu - Aydın Sarı Psikoteknik Merkezi
Şirinevler Meydanı Meriç sk. Halis Ahmet İş Merkezi no:6 Şirinevler-Bahçelievler İSTANBUL

Telefonlar

4443021 - 05517312323

Bize Ulaşın